۱۰ روز ژاپن

 

۵ شب توکیو – هاکونه + ۴ شب اوزاکا – کیوتو، نارا

هتل توکیو: The Tokyo Prince Park Tower

هتل اوزاکا: Osaka Marriot Miyako Hotel

تاریخ حرکت : 21 تیر 1403

کلاس تور : Luxury

 

توضیحات


توکیو (به ژاپنی: 東京 Tōkyō) با نام رسمی کلان‌شهر توکیو (به ژاپنی: 東京都 Tōkyō-to) پایتخت کشور ژاپن است. توکیو در شرق جزیرهٔ هونشوی ژاپن واقع شده‌است و یکی از استان‌های ۴۷ گانهٔ ژاپن به‌شمار می‌آید. توکیو در ابتدا یک دهکدهٔ ماهیگیری کوچک به نام ادو بود. در دوره‌های بعد ادو رفته‌رفته به شهری بزرگ تبدیل گشت، به گونه‌ای که در قرن ۱۸ میلادی به یکی از بزرگ‌ترین شهرهای جهان تبدیل شد.

 

هاکونه، شهری کوهستانی است که به خاطر استراحتگاه های چشمه های آب گرم (onsen) و مناظر آتشفشان نمادین کوه فوجی معروف است. همچنین شامل معبد هاکونه، زیارتگاه شینتو با دروازه قرمز “توری” مشرف به دریاچه آشی است که می توان با قایق از آن بازدید کرد و همچنین چشمه های گوگردی در حال جوش دره اواکودانی را در بر می گیرد.

 

اوزاکا یک شهر بندری بزرگ و مرکز تجاری در جزیره هونشو ژاپن است. این شهر به خاطر معماری مدرن، تفریحات شبانه و غذاهای دلچسب خیابانی اش شناخته شده است. قلعه شوگونات اوزاکا متعلق به قرن شانزدهم، که چندین بار تحت بازسازی قرار گرفته است، نقطه عطف تاریخی اصلی آن است. اطراف آن را یک خندق و پارک با درختان آلو، هلو و شکوفه های گیلاس احاطه کرده است. Sumiyoshi-taisha یکی از قدیمی ترین زیارتگاه های شینتو ژاپن است.

 

کیوتو که زمانی پایتخت ژاپن بود، شهری در جزیره هونشو است. این شهر به‌خاطر معابد کلاسیک بودایی متعدد، و همچنین باغ‌ها، کاخ‌های امپراتوری، زیارتگاه‌های شینتو و خانه‌های چوبی سنتی معروف است. همچنین به‌خاطر سنت‌های رسمی مانند غذاخوری کایسکی، متشکل از چندین دوره از غذاهای دقیق، و گیشا، که اغلب در منطقه گیون یافت می‌شود، شناخته شده است.

 

نارا در جنوب مرکزی هونشو است. این شهر دارای معابد و آثار هنری قابل توجهی است که قدمت آن به قرن هشتم، زمانی که پایتخت ژاپن بود، می رسد. آهوها در پارک نارا، محل معبد تودای جی پرسه می زنند. دایبوتسو، بودای برنزی تودای جی به ارتفاع 15 متر، در یک سالن چوبی بزرگ به نمایش گذاشته شده است. در ضلع شرقی پارک، زیارتگاه شینتو کاسوگا تایشا قرار دارد که قدمت آن به سال 768 پس از میلاد می رسد و بیش از 3000 فانوس دارد.

۱۰ روز ژاپن 

قیمت دو تخته بزرگسال: هزینه ریالی + 4590 دلار

قیمت یک تخته بزرگسال: هزینه ریالی+ 7575 دلار

قیمت کودک با تخت (۲ تا ۱۱ سال): هزینه ریالی + 4360 دلار

قیمت نوزاد (تا ۲ سال): هزینه ریالی + 460 دلار

قیمت تخت اضافه: هزینه ریالی + 4360 دلار

۵ شب توکیو – هاکونه + ۴ شب اوزاکا – کیوتو، نارا

قيمت تور شامل خدمات زير است :

بليت رفت و برگشت هواپيما

اقامت در هتل های ۵ ستاره در اتاق های دونفره (صبحانه کامل)

ديدار از جاذبه های گردشگری هر شهر طبق برنامه تور

وروديه محل های مورد بازديد و پيش بينی شده در برنامه تور و انتقال از فرودگاه ها به هتل ها و بالعكس

عوارض فرودگاه های خارج از كشور

همراهی راهنمای ايرانی و محلی در طول سفر

هزينه های باربری در هتل ها

اخذ ويزای گروهی يا انفرادی و بيمه مسافرتی

انعام راننده و راهنمای محلی

21 تیر 1403

31 تیر 1403